Kategória nožníc

Nožnice Fiskars, ktoré sú obľúbené viac ako päť desaťročí, sú na celom svete známe pre svoj mimoriadny komfort, špičkový strih, trvanlivú kvalitu a ikonické oranžové držadlá. Dnes má Fiskars pôsobivý sortiment nožníc pre všetky strihacie úlohy, od veľkých nožníc pre široké strihy až po malé nožničky pre zložité strihy v tesných priestoroch a všeobecné nožnice, ktoré sú vhodné na širokú škálu strihacích úloh. Zostavte si správnu súpravu nožníc, ktorá splní všetky vaše domáce, kancelárske, kuchynské, krajčírske, remeselné a záhradnícke potreby.

Udržateľné recyklované nožnice

Od vyšívania po záhradkárčenie - sortiment Fiskars ReNew teraz obsahuje nožnice na každú domácu úlohu. Nožnice ReNew sú vyrobené z recyklovaných materiálov a sú 100 % recyklovateľné.

Čítajte viac
Udržateľné recyklované nožnice

Nožnice Fiskars do domácnosti i kancelárie

Dokonalé nožnice na vás čakajú u Fiskars. Vyberte si zo širokej ponuky nožníc, vďaka ktorým bude každá strihacia práca príjemnejšia, vrátane detských nožníc, špeciálnych kuchynských nožníc, záhradných nožníc, nožníc na šitie, ručných nožníc, viacúčelových nožníc a ďalších – dokonca aj ekologických, udržateľných recyklovaných nožníc. Nožnice Fiskars sú navrhnuté tak, aby poskytovali výnimočné pohodlie a prvotriedny strihací výkon vďaka presne brúseným oceľovým čepeliam. Rozšírené možnosti nožníc, ktoré zahŕňajú funkcie, ako sú detaily SoftGrip™ a Easy Action™ s pružinovým pohybom, alebo inovatívne čepele, ako napríklad technológia Amplify™, ktoré robia ostré a čisté rezy hrubými materiálmi, alebo nepriľnavé nožnice z titánu, ktoré kĺžu po lepivých materiáloch, ako je páska a lepidlo bez pogumovania čepelí zaistia, že si každý nájde tie správne nožnice.