Hard Edge

Nože Hard Edge zůstanou ostré 4x déle než běžné nože - díky inovativní úpravě ostří za pomoci laseru.

Hard Edge

Nože Hard Edge zůstanou ostré 4x déle než běžné nože - díky inovativní úpravě ostří za pomoci laseru.

4x dlhšia ostrosť

Nože Fiskars Hard Edge sú navrhnuté tak, aby zabezpečili dlhotrvajúcu ostrosť a jednoduché každodenné varenie. Čepeľ je vyrobená zo silnej nerezovej ocele s revolučnou technológiou LZR-EDGE™ na ostrí. To umožňuje, aby ostrie zostalo ostré 4x dlhšie, ako v prípade štandardných nožov. Rad Hard Edge obsahuje pestrú škálu nožov na rôzne použitie. 

4x dlhšia ostrosť

Inovatívna technológia

Nože Fiskars Hard Edge boli vytvorené za pomoci revolučnej technológie LZR-EDGE™. Počas procesu tvorby ostria sú na jeho povrch aplikované pomocou laseru častice veľmi odolného karbidu kovu. Vďaka tomu je ostrie týchto nožov až neskutočne ostré. Súčasne to výrazne predlžuje životnosť ostria a jeho odolnosť. Nože Hard Edge tak ponúkajú skvelý výkon pri každom reze. 

Inovatívna technológia

Príjemné použitie, ľahká údržba

Rukoväte nožov Hard Edge sú ergonomicky tvarované s 3D povrchom pre komfortné a bezpečné držanie. Dajú sa umývať v umývačke riadu. Nože sa ľahko udržiavajú. V prípade potreby sa aj jednoducho naostria – možno použiť akýkoľvek ostriaci nástroj, napr. Fiskars Roll-Sharp alebo brúsik s uhlom 30 +/- 4 stupne. Nože Hard Edge sú ukážkou čistého fínskeho dizajnu. 

Príjemné použitie, ľahká údržba

LZR-EDGE™

Materiál čepele predurčuje ostrosť a odolnosť všetkých kuchynských nožov. Na dosiahnutie skvelých výsledkov možno použiť tradičné a drahé materiály, ako je napr. damašková oceľ alebo oceľ s vysokým podielom uhlíka. V prípade nožov Fiskars z radu Hard Edge sa použilo inovatívne riešenie vo forme LZR-EDGE™ technológie. Vďaka tomu dôjde k značnému zvýšeniu ostrosti a odolnosti čepele z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nože sú tak vybavené čepeľami s vynikajúcou kvalitou ostria, ktoré vydrží ostré 4x dlhšie oproti klasickým nožom.

Nové environmentálne udržateľné balenie

Spoločnosť Fiskars vyvinula nové riešenia v oblasti obalov pre nože z radu Hard Edge. Nové obaly sú vyrobené z kartónu a je použitá iba tenká vrstva plastu na ich uzavretie. Balenie nožov HardEdge možno recyklovať do modrého kontajnera na triedený papier.