Prerušené

ReNew univerzálne nožnice (21 cm)

Položka #: 1058094
  • Udržateľné rozhodnutie na rôzne druhy domáceho strihania
  • Nožnice sú vyrobené z recyklovaného materiálu (celkovo 78 %) a celulózového vlákna (celkovo 15 %).
  • 100 % recyklovateľné
  • Dokonalé pohodlie a nadštandardná funkčnosť
  • Vyrobené a ručne testované vo Fínsku

Recyklované nožnice Fiskars boli vyrobené s ohľadom na dlhú životnosť. Vďaka tomu prinášajú riešenia šetrné k životné prostrediu.

Všetky recyklované nožnice sú vyrobené tak, aby vydržali čo najdlhšie, rovnako ako akýkoľvek iný výrobok od spoločnosti Fiskars. Nožnice sú vyrobené z recyklovaného materiálu (celkovo 78 %) a celulózového vlákna (celkovo 15 %), vďaka čomu sú 100 % recyklovateľné. Majú ergonomické držadlá, ktoré zabezpečujú dokonalé pohodlie, a odolné čepele z nerezovej ocele, vďaka ktorým vydržia ostré skutočne dlho. Nožnice sa vyrábajú vo Fínsku, kde sa aj ručne testujú, čo zaručuje ich optimálnu kvalitu a nadštandardnú funkčnosť. Naše recyklované nožnice majú dĺžku 21 cm a vynikajúco sa držia v pravej ruke. Aj ich obal je vyrobený zo 100 % recyklovaného papierového vlákna.

Každých držadiel týchto nožníc jedinečná

Vďaka použitým recyklovaných materiálom je farba každých držadiel týchto nožníc jedinečná! Z tohto dôvodu môžu mať Recyklované nožnice napríklad zelený alebo hnedý odtieň alebo tiež prípadne aj ich kombináciu. Svetlohnedé miesta vzniknú pri použití recyklovateľných celulózových vlákien.

Každých držadiel týchto nožníc jedinečná
Číslo výrobku
1058094
Medzinárodné číslo (EAN)
6424002013280
Šírka
2 cm
Dĺžka
21 cm
Výška
7.5 cm
Hmotnosť
0.215
Dĺžka čepele
9.5
Objem
0.315