PowerGear™ X

PowerGear™ X

3x viac strižnej sily

Pokiaľ máte na záhrade stromy alebo kríky, určite viete, aké dôležité a ťažké je správne prestrihávanie. Niekedy sú konáre príliš vysoko, niekedy príliš hrubé a niekedy príliš dlhé. Jednoducho povedané, prestrihávanie môže byť veľmi namáhavé. Niet preto divu, že mnoho záhradkárov nemá tento druh práce v obľube. Vďaka nožniciam PowerGear™ X sa to však zmení.

3x viac strižnej sily

Garantovaná záručná lehota 25 rokov

Aby sme Vám zaistili ten najlepší zážitok z používania našich nástrojov, poskytujeme predĺženú záruku 25 rokov pre nožnice z radu PowerGear™ X. 

Warranty conditions
Garantovaná záručná lehota 25 rokov

Viac sily, menej námahy

Všetci sme si to zažili, funenie, hekanie a nadávanie pri obyčajnom rezaní vetvy alebo kríka. Priznajme si, že to nie je pekný pohľad, keď niekto pracuje týmto spôsobom.  Aby sme vám ukázali, čo tým myslíme, dali sme dohromady krátke video, ako to vyzerá, keď zápasíme s prírodou.

Viac sily, menej námahy

3 spôsoby, ako PowerGear™ X vyhrá

1. Menej námahy a menej únavy

Vďaka nášmu jedinečnému patentovanému mechanizmu PowerGear™ získate až 3x viac sily na strihanie. V prepojení s kvalitne zakalenými čepeľami z nerezovej ocele s povrchom PTFE znižujúcim trenie získate ten najvyspelejší nástroj pre strihanie.

2. Vyrobené pre väčšiu výdrž

Fiskars je celosvetovo známy vďaka výrobe kvalitných a odolných nástrojov. Nožnice PowerGear™ X v tejto tradícii hrdo pokračujú - špičkové čepele z nerezovej ocele a vodeodolné, ľahké a pritom vysoko odolné telo.

3. Navrhnuté pre väčšie pohodlie

Niekedy je ťažké odolať túžbe po pauze, keď máte za sebou už veľa nastrihaných konárov. Pri vývoji našich nožníc PowerGear™ X sme mysleli práve na to a vytvorili sme vysoko komfortné nožnice, ktorých cieľom je uľahčiť vám prácu na záhrade. Použitý materiál SoftGrip™ a 3D štruktúra madla zaisťujú menej námahy pri ich držaní.

PowerGear™ X nožnice na živý plot

Nožnice na živý plot sú špeciálne navrhnuté pre ľahké orezávanie živých plotov a kríkov. Majú unikátny mechanizmus PowerGear™, ktorý vyžaduje až 3x menej námahy oproti bežnému mechanizmu.

Dôkladne zakalené čepele z nerezovej ocele sú potiahnuté PTFE, čo znižuje ich trenie a zamedzuje zachytávaniu nečistôt. Výsledkom je čistý a presný strih. Držadlá SoftGrip™ poskytujú komfort a dobrú ovládateľnosť nožníc počas strihu.

PowerGear™ X nožnice na živý plot

PowerGear™ X nožnice prevodové

Nová séria PowerGear™ X zahŕňa dvoje dvojčepeľové a jedny jednočepeľové nožnice. Dvojčepeľové nožnice sú vhodné najmä pre precízne zastrihávanie čerstvých konárov a jednočepeľové nožnice sú špeciálne navrhnuté pre náročný strih tvrdých suchých konárov, kde nie je zásadný čistý rez. Spodná čepeľ dvojčepelových nožníc PowerGear™ X umožňuje presný strih v tej správnej vzdialenosti od kmeňa pre ten najlepší možný výsledok.

Dômyselný mechanizmus PowerGear™ je u našich nožníc doplnený ostrými čepeľami z kvalitnej ocele a ľahkou a odolnou konštrukciou FiberComp™. Spojenie unikátneho držadla potiahnutého komfortným materiálom SoftGrip™ s extra odolnými čepeľami zaisťuje ľahký a precízny strih. Čepele nožníc sú vyrobené z extra tvrdej nerezovej ocele (CrMoV), pre zaistenie dlhotrvajúci ostrosti. Všetky nožnice PowerGear™ X môžu byť použité na strihanie až do priemeru 2 cm.

PowerGear™ X nožnice prevodové